Luca het lieve wolfje - Haakpatroon van Haak mee met Saar
2,75
Luca het lieve wolfje – haakpatroon. Haak Luca het lieve wolfje zelf!
Een digitaal haakpatroon van Haak mee met Saar, direct na aankoop te downloaden. Scroll naar beneden voor alle info over materialen en benodigdheden.
- Wat heb je nodig?
- Specificaties
- Soortgelijke producten
- Levertijd
- Verzendkosten
- Beschrijving
- Hoe werkt bestellen?
- Video
- Contact
Nodig om te haken
Voor het haken van de Luca het lieve wolfje heb je het volgende nodig:
- Katoengaren 50gr/75m (2 bollen) Grijs KLEUR A
- Katoengaren 50gr/75m (0,5 bol) Licht paars KLEUR B
- Katoengaren 50gr/75m (1 bol) Donker paars KLEUR C
- Katoengaren 50gr/75m (0,5 bol) Wit KLEUR D
- Katoengaren 50gr/150m (restje) Wit KLEUR E
- Haaknaald 4mm of kleiner als je los haakt (ik heb 3.5mm gebruikt)
- Veiligheidsogen
- Vulling
- borduurnaald
Aanvullende informatie
Op werkdagen voor 12 uur besteld, dezelfde dag verzonden
Er worden geen extra kosten in rekening gebracht voor het digitaal versturen van dit patroon
Luca het lieve wolfje – haakpatroon. Haak Luca het lieve wolfje zelf!
Een digitaal haakpatroon van Haak mee met Saar, direct na aankoop te downloaden. Scroll naar beneden voor alle info over materialen en benodigdheden.
Bestellen op Haked is eenvoudig. Maak een account aan om je bestelde haakpatronen terug te kunnen vinden. Plaats je gewenste haakpatroon in de winkelwagen en voeg eventueel de benodigde materialen toe. Betaal met gangbare betaalmethodes zoals iDeal, Paypal, Bancontact, KBC/CBC of bankoverschrijving.
Mocht je vragen hebben over bestellen op Haked? Neem dan contact op met Margot.
Heb je vragen over dit haakpatroon? Gebruik de whatsapp knop onderin de hoek om contact met ons op te nemen.
Het aantal sterren geeft aan hoe andere klanten dit product of patroon beoordelen.
Beschrijving
Luca het lieve wolfje – haakpatroon
Haak Luca het lieve wolfje zelf!
Een digitaal haakpatroon van Haak mee met Saar, direct na aankoop te downloaden. Scroll naar beneden voor alle info over materialen en benodigdheden.
Een lief vriendje om zelf te haken
Luca het lieve wolfje is klaar voor een knuffel! Met zijn zachte kleurtjes, schattige snoet en vriendelijke uitstraling is hij het perfecte haakproject voor iedereen die graag iets moois maakt met de haaknaald. Of je ‘m nu een plekje geeft in de kinderkamer of cadeau doet aan een kleintje – Luca is een hartveroverend handwerkproject dat zeker in de smaak valt.
Dit patroon van Sara van Haak mee met Saar is geschikt voor beginners met een beetje haakervaring, maar ook leuk voor wie al langer haakt. Je haakt Luca in delen en zet hem daarna in elkaar. Dankzij de duidelijke uitleg kun je ontspannen aan de slag.
Patrooninformatie
In het haakpatroon vind je een uitgebreide stap-voor-stap beschrijving, inclusief welke steken je gebruikt en hoe je Luca in elkaar zet. Het patroon is helder geschreven en gemakkelijk te volgen – precies wat je van Haak mee met Saar mag verwachten.
Moeilijkheidsgraad: gemiddeld
Om te haken heb je nodig
-
2 bollen grijs katoengaren (50g/75m) – kleur A
-
0,5 bol lichtpaars katoengaren – kleur B
-
1 bol donkerpaars katoengaren – kleur C
-
0,5 bol wit katoengaren – kleur D
-
Restje wit katoengaren (50g/150m) – kleur E
-
Haaknaald 4 mm (of kleiner als je los haakt – bijv. 3,5 mm)
-
Veiligheidsogen
-
Vulling
-
Borduurnaald
Wat ontvang je bij aankoop?
Na betaling ontvang je het digitale haakpatroon direct via e-mail. Je kunt het patroon opslaan, printen of vanaf je scherm haken – wat jij het prettigst vindt.
🧵 Let op: dit is een digitaal bestand, geen fysiek product.
Beoordelingen;
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.






Beoordelingen